Ne každý se hned zorientuje ve složité projektové dokumentaci, nedokáže si představit skutečnou prostorovou podobu velkého množství čar na papíře a proto je dnes vizualizace to základní, co Vám přiblíží návrh a vizi architekta nebo detaily projektu od projektanta. Vizualizací tedy většinou rozumíme převedení 2D projektu do 3D podoby. Počítačové vizualizace umožňují nahlížet na reálnou podobu exteriérů a interiérů, vytvářet virtuální prohlídky nebo osazovat modely budov do fotografií.

 

Nabízíme vizualizace přesně podle Vaších představ ze rozumnou cenu. Stačí Vám jednoduchý 2D půdorys, není problém zpracovat rychlou skicu a převést ji do digitální podoby. Potřebujete lepší prostorovou představu daného návrhu? Obohatíme náš výstup o 3. rozměr. Pokud je potřeba ověřit rozmístění nábytku, ověřit otevíravost dveří nebo oken, zjistit plochu jednotlivých místností, doplníme i to. Nicméně pro projektanty a architekty, realitní kanceláře nebo developery nabízíme zpracování vizualizací do katalogů rodinných domů, ale i soukromým osobám můžeme zpracovat profesionální vizualizace ve fotorealistické kvalitě za nízké ceny.

 

Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně vizualizací staveb i grafiky obecně, neváhejte nás kontaktovat na e-mail: vizualizace-a2d@seznam.cz

 

Vizualizace exteriérů

Počítačové vizualizace umožňují nahlížet na reálnou podobu staveb,  lépe Vám pomohou představit si skutečnou, finální podobu Vašeho projektu, Vašich myšlenek a vizí. Zpracujeme pro Vás fotorealistické vizualizace, s co největším důrazem na zobrazení skutečnosti, nebo jen jednoduché koncepční vizualizace, na kterých je zobrazen pouze samotný objekt bez okolního prostředí. Záleží jen na Vás, co v daný moment potřebujete.

vizualizace RD

vizualizace interiéru

Vizualizace interiérů

Vám lépe pomohou pochopit skutečnou podobu interiéru a jeho dispozičního uspořádání. Nabízíme nejen zpracování vizualizací interiérů, ale také jejich architektonického návrhu.

Panorama 360 nebo také virtuální prohlídka

je fotografie/vizualizace, která zobrazí prostor v maximálním možném úhlu záběru 360×180°. Vidíte tak vše kolem Vás, nad i pod Vámi. Virtuální prohlídka je nejlepší nástroj pro zobrazení prostoru a používá se pro prezentaci jak stávajících skutečných interiérů, tak vizualizací.

vizualizace lokality

Vizualizace lokalit

Nabízíme take zpracování vizualizací lokalit rodinných a bytových domů.

Produktová vizualizace

je nenahraditelný pomocník při zavádění, prezentaci výrobků, přípravě obchodních a marketingových kampaní. Pokud potřebujete svým zákazníkům představit připravovaný produkt a máte jej zatím pouze v nákresech, připravíme Vám realistický 3D model a jeho fotorealistickou vizualizaci.

produktová vizualizace