S vizualizacemi se setkáváme v mnoha výrobních oblastech - od stavebnictví, strojírenství po geografii. Ne každý se hned zorientuje ve složité projektové dokumentaci, a proto je dnes vizualizace to základní, co Vám přiblíží návrh a vizi architekta. Vizualizací stavby tedy rozumíme převedení 2D projektu do 3D podoby.  Počítačové vizualizace umožňují nahlížet na reálnou podobu exteriérů a interiérů, vytvářet virtuální prohlídky, osazovat modely budov do fotografií apod. Nabízíme profesionální vizualizace ve  fotorealistické kvalitě za nízké ceny pro projektanty, realitní kanceláře nebo jako součást marketingové dokumentace developerských projektů, ale i soukromým osobám.

Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně vizualizací staveb i grafiky obecně, neváhejte nás kontaktovat na e-mail: vizualizace-a2d@seznam.cz

 

Thumbnail_viz (100x100) 01

VIZUALIZACE RODINNÝCH DOMŮ

 

Vizualizaci exteriéru je možné vyhotovit v různých stupňích kvality od jednoduchého modelu domu po fotorealistickou vizualizaci.

cena od 1500,-

Thumbnail_viz_(100x100)_05

 VIZUALIZACE BYTOVÝCH DOMŮ

 Vizualizaci exteriéru bytového domu je možné vyhotovit v různých stupňích kvality od jednoduchého modelu domu po fotorealistickou vizualizaci.

cena od 2000,-

Thumbnail_viz_(100x100)_06

VIZUALIZACE LOKALIT

 

 
 

Thumbnail_viz_(100x100)_02

VIZUALIZACE INTERIÉRŮ

Vizualizaci interiéru je možné vyhotovit v různých stupňích kvality dle požadavků a potřeb klienta. Od jednoduchého, hrubého, modelu vnitřního prostoru po fotorealistické provedení.

cena od 1000,-