S vizualizacemi se setkáváme v mnoha výrobních oblastech - od stavebnictví, strojírenství po geografii. Ne každý se hned zorientuje ve složité projektové dokumentaci, nedokáže si hned představit skutečnou prostorovou podobu toho velkého množství čar na papíře a proto je dnes vizualizace to základní, co Vám přiblíží návrh a vizi architekta nebo detaily projektu od projektanta. Vizualizací tedy většinou rozumíme převedení 2D projektu do 3D podoby.  Počítačové vizualizace umožňují nahlížet na reálnou podobu exteriérů a interiérů, vytvářet virtuální prohlídky nebo osazovat modely budov do fotografií.

Nabídek profesionálních fotorealistických vizualizací je jistě velké množství a nebudeme s nimi soutěžit. My nabízíme zpracování toho, co skutečně v danou chvíli k dané věci potřebujete za tomu odpovídající rozumnou cenu. Stačí Vám jednoduchý 2D půdorys, není problém zpracovat rychlou skicu a převést ji do digitální podoby. Potřebujete lepší prostorovou představu daného návrhu? Obohatíme náš výstup o 3. rozměr. Pokud je potřeba ověřit rozmístění nábytku, ověřit otevíravost dveří nebo oken, zjistit plochu jednotlivých místností, doplníme i to. Nicméně pro projektanty a architekty, realitní kanceláře nebo developery, do katalogů rodinných domů, ale i soukromým osobám, můžeme zpracovat také profesionální vizualizace ve  fotorealistické kvalitě za nízké ceny.

Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně vizualizací staveb i grafiky obecně, neváhejte nás kontaktovat na e-mail: vizualizace-a2d@seznam.cz

 

VIZUALIZACE RODINNÝCH DOMŮ

 

Vizualizaci exteriéru je možné vyhotovit v různých stupňích kvality od jednoduchého modelu domu po fotorealistickou vizualizaci.

cena od 3000,-

 VIZUALIZACE BYTOVÝCH DOMŮ

Vizualizaci exteriéru bytového domu je možné vyhotovit v různých stupňích kvality od jednoduchého modelu domu po fotorealistickou vizualizaci.

cena od 5000,-

VIZUALIZACE INTERIÉRŮ

Vizualizaci interiéru je možné vyhotovit v různých stupňích kvality dle požadavků a potřeb klienta. Od jednoduchého, hrubého, modelu vnitřního prostoru po fotorealistické provedení.

cena od 2000,-