Vizualizace staveb
A2Design
…from architecture to design.
Vizualizace RD
Vizualizace exteriérů

RODINNÉ DOMY – BYTOVÉ DOMY – LOKALITY

Vizualizace exteriérů
Vizualizace interiéru
Obyvací pokoj 01

LOŽNICE – DĚTSKÉ POKOJE – KOUPELNY – OBÝVACÍ POKOJE – KUCHYNĚ

Vizualizace interiérů
Obyvací pokoj 01
Pudorysy

RODINNÉ DOMY – BYTY – KOMERČNÍ PROSTORY

2D a 3D půdorysy
Vizualizace RD
Rodinný dům 01
Vizualizace exteriérů staveb
Vizualizace RD
Vizualizace kuchyně 01
Vizualizace kuchyní a obývacích pokojů…
Vizualizace pokoje
Panorama 360

INTERIÉRY – EXTERIÉRY

PANORAMA 360
Panorama 360 je jiná forma prezentace interiéru a slouží především pro tvorbu virtuálních prohlídek. Virtuální prohlídka zobrazí prostor v maximální úhlu záběru 360 x 180 stupňů. Vidíte tak vše kolem Vás, nad i pod Vámi.
Panorama 360
Panorama 360

INTERIÉRY – EXTERIÉRY

PANORAMA 360
Virtuální prohlídky exteriérů staveb.
Panorama 360
previous arrow
next arrow

Vítejte na webových stránkách A2Design, které se věnují počítačové grafice, architektůře a především vizualizacím …a to již od roku 2005. A co přesně nabízíme? Grafickou podporu pro prezentaci Vašich nápadů, architektonických vizí a projektů nebo podporu při prezentaci a prodeji Vašich produktů. Rádi bychom Vám touto cestou nabídli zpracování vizualizací interiérů a exteriérů staveb, 2D a 3D půdorysů, animací, zákresů do fotografie nebo 3d modelů různých výrobků, nábytku apod.


Pro realitní kanceláře, realitní makléře nabízíme kompletní grafickou podporu, tedy od jednoduchých zákresů půdorysů, po složitější 3D půdorysy. Je nabízený byt či dům ve špatném stavu? Nevadí, zpracujeme model domu, model jednotlivých místností nebo celých bytů, navrhneme možné úpravy, osadíme nábytkem, navrhneme barevné i materiálové řešení. profesionální prezentace nemovitosti získá zhlédnutí, více zájemců a vy tak můžete prodat rychleji a za lepší cenu.